Sivas Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV

 • Firma AÇILIM OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ.
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta servis.acilim@htrdealer.com
 • İl Sivas
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2021-09-26 04:37:43
 • Sivas-Erzincan Karayolu 7.km

Sivas Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren AÇILIM OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ. Honda tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Araba ve Motosiklet konularında Merkez Honda yetkili servisi destek verebilir. Sivas-Erzincan Karayolu 7.km adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Sivas servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV firmasına Sivas ilinin Merkez ilçesinde bulunan Sivas-Erzincan Karayolu 7.km adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (346) 218-1447 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Honda Yetkili Servis AÇILIM OTOMOTİV firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Honda tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Honda Yetkili Servis AÇILIM OTOMOTİV tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Sivas ili Merkez ilçesinde -Erzincan Karayolu 7.Km adresinde bulunmaktadır. 346 - 218 - 1447 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Honda Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Honda Yetkili Servis AÇILIM OTOMOTİV arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise AÇILIM OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ. firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak AÇILIM OTOMOTİV TİC. SAN. LTD.ŞTİ. firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Sivas Honda Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (1)
 2. Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Sivas
Honda Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
honda.com (0850) 733 22 20 bilgi@hondaeu.com

Honda çağrı merkezi telefonu (0850) 733 22 20 dur. Bu telefon numarası ile Honda çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz honda.com üzerinden Honda ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Merkez Honda Yetkili Servis | AÇILIM OTOMOTİV için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.