Edirne Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM

 • Firma İÇCAN BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta PENTA.CAGRİMERKEZİ@PENTA.COM.TR
 • İl Edirne
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2021-09-26 05:07:10
 • SABUNİ MAH.TAHMİS SOK. NO:9

Edirne Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren İÇCAN BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ Acer tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

konularında Merkez Acer yetkili servisi destek verebilir. SABUNİ MAH.TAHMİS SOK. NO:9 adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Edirne servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM firmasına Edirne ilinin Merkez ilçesinde bulunan SABUNİ MAH.TAHMİS SOK. NO:9 adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0850) 277 02 77 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Acer Yetkili Servis İÇCAN BİLİŞİM firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Acer tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Acer Yetkili Servis İÇCAN BİLİŞİM tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Edirne ili Merkez ilçesinde Sabuni Mah.tahmis Sok. No:9 adresinde bulunmaktadır. (0850) 277 02 77 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Acer Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Acer Yetkili Servis İÇCAN BİLİŞİM arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise İÇCAN BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak İÇCAN BİLİŞİM BİLGİSAYAR ELEKTRONİK İNŞAAT TİCARET VE SANAYİ LİMİTED ŞİRKETİ firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Edirne Acer Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (1)
 2. Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Edirne
Acer Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
acer.com (0850) 222 22 37 musteri.hizmetleri@acer.com

Acer çağrı merkezi telefonu (0850) 222 22 37 dur. Bu telefon numarası ile Acer çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz acer.com üzerinden Acer ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
JALE MUTLUYUM
JALE MUTLUYUM · 3 ay önce
Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM

merhaba acer laptop formattım laptop klayesi calışmaz oldu . Format atmadan önce çalışıyordu. lütfen bana yardımcı olumsuz ... Teşekkürler...

Merkez Acer Yetkili Servis | İÇCAN BİLİŞİM için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.