Kayseri Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK

 • Firma BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTE
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta bas@basmuhendislik.com.tr
 • İl Kayseri
 • İlçe Melikgazi
 • Son Güncellenme 2021-09-26 04:47:26
 • HÜRRİYET ÇORAKÇILAR MAH. SOKULLU CAD. NO:20/B-C

Kayseri Melikgazi yetkili servisi olarak hizmet veren BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTE Bosch tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

konularında Melikgazi Bosch yetkili servisi destek verebilir. HÜRRİYET ÇORAKÇILAR MAH. SOKULLU CAD. NO:20/B-C adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Bosch size gerekli bilgileri iletecektir.

Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kayseri servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK firmasına Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde bulunan HÜRRİYET ÇORAKÇILAR MAH. SOKULLU CAD. NO:20/B-C adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0352) 336 70 22 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Melikgazi Bosch Yetkili Servis BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Bosch tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Melikgazi Bosch Yetkili Servis BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Hürriyet Çorakçilar Mah. Sokullu Cad. No:20B-C adresinde bulunmaktadır. (0352) 336 70 22 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bosch Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Melikgazi Bosch Yetkili Servis BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTE firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK İNŞAAT TAAHHÜT TESİSAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTE firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Kayseri Bosch Yetkili Servis Listesi
 1. Melikgazi (2)
 2. Develi (2)
 3. Develi Bosch Yetkili Servis | İSMAİL İZMİRLİ
  ☆☆☆☆☆ · Develi / Kayseri
 4. Develi Bosch Yetkili Servis | MUHAMMET OK-ELİT
  ☆☆☆☆☆ · Develi / Kayseri
 5. Kocasinan (2)
 6. Kocasinan Bosch Yetkili Servis | DEMSAN ELEK.
  ☆☆☆☆☆ · Kocasinan / Kayseri
 7. Kocasinan Bosch Yetkili Servis | ASİL
  ☆☆☆☆☆ · Kocasinan / Kayseri
 8. Pınarbaşı (1)
 9. Pınarbaşı Bosch Yetkili Servis | MUSTAFA BOLAT
  ☆☆☆☆☆ · Pınarbaşı / Kayseri
Bosch Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
boschhome.com 444 6 333 destek@boschelektriklielaletleri.com

Bosch çağrı merkezi telefonu 444 6 333 dur. Bu telefon numarası ile Bosch çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz boschhome.com üzerinden Bosch ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Melikgazi Bosch Yetkili Servis | BAS MÜHENDİSLİK DOĞALGAZ ISI ELEKTRİK için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.