Burdur Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR

 • Firma ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta ozdemirelektrik@windowslive.com
 • İl Burdur
 • İlçe Bucak
 • Son Güncellenme 2021-09-26 01:26:17
 • KONAK MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI NO:80/B

Burdur Bucak yetkili servisi olarak hizmet veren ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR Bosch tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

konularında Bucak Bosch yetkili servisi destek verebilir. KONAK MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI NO:80/B adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Bosch size gerekli bilgileri iletecektir.

Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Burdur servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR firmasına Burdur ilinin Bucak ilçesinde bulunan KONAK MAH. SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI NO:80/B adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0248) 325 24 26 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Bucak Bosch Yetkili Servis ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Bosch tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Bucak Bosch Yetkili Servis ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Burdur ili Bucak ilçesinde Konak Mah. Süleyman Demirel Bulvari No:80B adresinde bulunmaktadır. (0248) 325 24 26 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Bosch Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Bucak Bosch Yetkili Servis ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Burdur Bosch Yetkili Servis Listesi
 1. Bucak (2)
 2. Merkez (2)
 3. Merkez Bosch Yetkili Servis | MEHMET ÖZDEMİR
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Burdur
 4. Merkez Bosch Yetkili Servis | Ş.
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Burdur
 5. Gölhisar (1)
 6. Gölhisar Bosch Yetkili Servis | RAMAZAN YÜCEL
  ☆☆☆☆☆ · Gölhisar / Burdur
Bosch Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
boschhome.com 444 6 333 destek@boschelektriklielaletleri.com

Bosch çağrı merkezi telefonu 444 6 333 dur. Bu telefon numarası ile Bosch çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz boschhome.com üzerinden Bosch ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Bucak Bosch Yetkili Servis | ÖZDEMİR ELEKTRİK-MEHMET ÖZDEMİR için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.