Ordu Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT.

 • Firma ATES MOT.TASITLAR NAKL.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ.
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta servis.ates@htrdealer.com
 • İl Ordu
 • İlçe Altınordu
 • Son Güncellenme 2021-09-26 00:48:50
 • Karapınar Mah. Atatürk Bulvarı No:184

Ordu Altınordu yetkili servisi olarak hizmet veren ATES MOT.TASITLAR NAKL.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ. Honda tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Araba ve Motosiklet konularında Altınordu Honda yetkili servisi destek verebilir. Karapınar Mah. Atatürk Bulvarı No:184 adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT. bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT. Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT. hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Ordu servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT. firmasına Ordu ilinin Altınordu ilçesinde bulunan Karapınar Mah. Atatürk Bulvarı No:184 adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (452) 233-7838 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Altınordu Honda Yetkili Servis ATES MOT. firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Honda tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Altınordu Honda Yetkili Servis ATES MOT. tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Ordu ili Altınordu ilçesinde Karapınar Mah. Atatürk Bulvarı No:184 adresinde bulunmaktadır. 452 - 233 - 7838 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Honda Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Altınordu Honda Yetkili Servis ATES MOT. arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ATES MOT.TASITLAR NAKL.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ. firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ATES MOT.TASITLAR NAKL.TURZ.TİC.LTD.ŞTİ. firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Ordu Honda Yetkili Servis Listesi
 1. Altınordu (1)
 2. Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT.
  ☆☆☆☆☆ · Altınordu / Ordu
Honda Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
honda.com (0850) 733 22 20 bilgi@hondaeu.com

Honda çağrı merkezi telefonu (0850) 733 22 20 dur. Bu telefon numarası ile Honda çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz honda.com üzerinden Honda ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Altınordu Honda Yetkili Servis | ATES MOT. için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.