Sivas Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ

 • Firma ZARA SOĞUTMA
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta zarasogutma58@gmail.com
 • İl Sivas
 • İlçe Zara
 • Son Güncellenme 2022-10-31 03:23:47
 • Yenicami Mah. İsmetPaşa Cd. No:11_1

Sivas Zara yetkili servisi olarak hizmet veren ZARA SOĞUTMA Viessmann tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klima ve Kombi konularında Zara Viessmann yetkili servisi destek verebilir. Yenicami Mah. İsmetPaşa Cd. No:11_1 adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ bilgisi en son 2022-10-31 tarihinde güncellenmiştir.

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Viessmann size gerekli bilgileri iletecektir.

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ Hakkında Genel Bilgiler

Firmamız İstanbul Alt Yapılı Olup, Uzman Kadrosu İle 2002 Yılından İtibaren Aktif Beyaz Eşya, Klima, Kombi Tamir-Bakım-Onarım Hizmeti Vermektedir. Her Marka Model Garantisi Bitmiş Cihazlarınızın Tamir ve Bakımını Yapmaktadır. Tüm Yapılan Tamir İşlerimizde 1 YIL Firma Garantimiz ve İşçilik Garantimiz Mevcuttur. Sizlere Bir Telefon Kadar Uzağız 30 Dakika'da Hızlı Servis Hizmeti! Zara ve Tüm Köylere Aynı Gün Servis Hizmeti

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Sivas servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ firmasına Sivas ilinin Zara ilçesinde bulunan Yenicami Mah. İsmetPaşa Cd. No:11_1 adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0536) 919 65 58 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Zara Viessmann Yetkili Servis ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Viessmann tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Zara Viessmann Yetkili Servis ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Sivas ili Zara ilçesinde Yenicami Mah. İsmetpaşa Cd. No:11_1 adresinde bulunmaktadır. (0536) 919 65 58 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Viessmann Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Zara Viessmann Yetkili Servis ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ZARA SOĞUTMA firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ZARA SOĞUTMA firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Sivas Viessmann Yetkili Servis Listesi
 1. Zara (1)
 2. Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ
  ☆☆☆☆☆ · Zara / Sivas
  Firmamız İstanbul Alt Yapılı Olup, Uzman Kadrosu İle 2002 Yılından İtibaren Aktif Beyaz Eşya, Klima, Kombi Tamir-Bakım-Onarım Hizmeti Vermektedir. Her Marka Model Garantisi Bitmiş Cihazlarınızın Tamir...
 3. Merkez (2)
 4. Merkez Viessmann Yetkili Servis | Onanlar
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Sivas
 5. Şarkışla (1)
 6. Şarkışla Viessmann Yetkili Servis | Şen Teknik
  ☆☆☆☆☆ · Şarkışla / Sivas
Viessmann Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
viessmann.com.tr (0216) 528 46 00 info@viessmann.com.tr

Viessmann çağrı merkezi telefonu (0216) 528 46 00 dur. Bu telefon numarası ile Viessmann çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz viessmann.com.tr üzerinden Viessmann ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Zara Viessmann Yetkili Servis | ZARA SOĞUTMA - BEYAZ EŞYA SERVİSİ için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.