Konya Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik

 • Firma Durukan Teknik
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta bilgi@durukanteknik.com
 • İl Konya
 • İlçe Selçuklu
 • Son Güncellenme 2023-03-14 06:39:56
 • Nişantaşı Mah. Nalçacı Cad. Şahinağa Sok. Kolej Sitesi Altı No:17 - A

Konya Selçuklu yetkili servisi olarak hizmet veren Durukan Teknik Karaca tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Sofra, Mutfak, Küçük Ev Aletleri, Ev Tekstili, Aksesuar, Halı ve Çeyiz Seti konularında Selçuklu Karaca yetkili servisi destek verebilir. Nişantaşı Mah. Nalçacı Cad. Şahinağa Sok. Kolej Sitesi Altı No:17 - A adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik bilgisi en son 2023-03-14 tarihinde güncellenmiştir.

Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik Hakkında Genel Bilgiler

Firmamız Konya için Karaca markasına ait küçük ev aletleri yetkili servis hizmetleri yürüten köklü bir firmadır. Durukan Teknik, Karaca markası ile birlikte toplam 12 markanın yetkili servisi olarak Konya'da hizmet sürdürmektedir.

Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Konya servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik firmasına Konya ilinin Selçuklu ilçesinde bulunan Nişantaşı Mah. Nalçacı Cad. Şahinağa Sok. Kolej Sitesi Altı No:17 - A adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0332) 233 40 77 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Selçuklu Karaca Yetkili Servis Durukan Teknik firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Karaca tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Selçuklu Karaca Yetkili Servis Durukan Teknik tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Konya ili Selçuklu ilçesinde Nişantaşı Mah. Nalçacı Cad. Şahinağa Sok. Kolej Sitesi Altı No:17 - A adresinde bulunmaktadır. (0332) 233 40 77 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Karaca Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Selçuklu Karaca Yetkili Servis Durukan Teknik arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise Durukan Teknik firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak Durukan Teknik firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Konya Karaca Yetkili Servis Listesi
 1. Selçuklu (1)
 2. Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik
  ☆☆☆☆☆ · Selçuklu / Konya
  Firmamız Konya için Karaca markasına ait küçük ev aletleri yetkili servis hizmetleri yürüten köklü bir firmadır. Durukan Teknik, Karaca markası ile birlikte toplam 12 markanın yetkili servisi olarak K...
Karaca Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi WhatsApp
krc.com.tr (0212) 412 44 00 (0212) 412 44 00

Karaca çağrı merkezi telefonu (0212) 412 44 00 dur. Bu telefon numarası ile Karaca çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz krc.com.tr üzerinden Karaca ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden direk olarak iletişim kurabilirsiniz. Karaca Whatsapp numarası (0212) 412 44 00 nolu telefondur.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Selçuklu Karaca Yetkili Servis | Durukan Teknik için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.