Gaziantep Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve

 • Firma ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve SERVİS HİZMETLERİ TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ.
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta mis.adim@citroenbayi.com
 • İl Gaziantep
 • İlçe Şehitkamil
 • Son Güncellenme 2021-09-26 04:49:05
 • Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı, No : 16, Şehitkamil, Gaziantep

Gaziantep Şehitkamil yetkili servisi olarak hizmet veren ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve SERVİS HİZMETLERİ TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ. Peugeot tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Araba konularında Şehitkamil Peugeot yetkili servisi destek verebilir. Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı, No : 16, Şehitkamil, Gaziantep adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Gaziantep servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve firmasına Gaziantep ilinin Şehitkamil ilçesinde bulunan Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı, No : 16, Şehitkamil, Gaziantep adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0342) 324 34 34 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Peugeot tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Gaziantep ili Şehitkamil ilçesinde Şehit Ömer Halisdemir Bulvarı, No : 16, , adresinde bulunmaktadır. (0342) 324 34 34 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Peugeot Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve SERVİS HİZMETLERİ TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ. firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve SERVİS HİZMETLERİ TİC. ve SAN. LTD. ŞTİ. firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Gaziantep Peugeot Yetkili Servis Listesi
 1. Şehitkamil (2)
 2. Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | Monde Motorlu Araçlar
  ☆☆☆☆☆ · Şehitkamil / Gaziantep
 3. Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve
  ☆☆☆☆☆ · Şehitkamil / Gaziantep
Peugeot Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi
peugeot.com 216 - 579 94 44

Peugeot çağrı merkezi telefonu (0216) 579 94 44 dur. Bu telefon numarası ile Peugeot çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz peugeot.com üzerinden Peugeot ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Ali Kaya
Ali Kaya · 10 ay önce
Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve

Arza göstergesi adblue ,motor veanahtar resmi yanıyor 1100km sonra kilitlenecek diye gösterge yanıyor

Şehitkamil Peugeot Yetkili Servis | ADIM OTOMOTİV SATIŞ ve için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.