Ağrı Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR

 • Firma CAVİT ÇAĞLAR
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta 28001933@servisvestel.com
 • İl Ağrı
 • İlçe Patnos
 • Son Güncellenme 2024-03-26 13:11:28
 • 1211 sok no:47 Zemin kat CAMİ MAH.

Ağrı Patnos yetkili servisi olarak hizmet veren CAVİT ÇAĞLAR Vestel tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyaz Eşya, Ankastre, Elektronik, Klima, Küçük Ev Aletleri ve Su Arıtma konularında Patnos Vestel yetkili servisi destek verebilir. 1211 sok no:47 Zemin kat CAMİ MAH. adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR bilgisi en son 2024-03-26 tarihinde güncellenmiştir.

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Vestel size gerekli bilgileri iletecektir.

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Ağrı servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR firmasına Ağrı ilinin Patnos ilçesinde bulunan 1211 sok no:47 Zemin kat CAMİ MAH. adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0472) 616 50 89 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Patnos Vestel Yetkili Servis CAVİT ÇAĞLAR firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Vestel tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Patnos Vestel Yetkili Servis CAVİT ÇAĞLAR tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Ağrı ili Patnos ilçesinde 1211 Sok No:47 Zemin Kat Cami Mah. adresinde bulunmaktadır. (0472) 616 50 89 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Vestel Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Patnos Vestel Yetkili Servis CAVİT ÇAĞLAR arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise CAVİT ÇAĞLAR firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak CAVİT ÇAĞLAR firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Ağrı Vestel Yetkili Servis Listesi
 1. Patnos (1)
 2. Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR
  ★★★★★ · Patnos / Ağrı
 3. Diyadin (1)
 4. Doğubayazıt (1)
 5. Merkez (1)
Vestel Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi WhatsApp
vestel.com.tr (0850) 222 41 23 (0850) 222 41 23

Vestel çağrı merkezi telefonu (0850) 222 41 23 dur. Bu telefon numarası ile Vestel çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz vestel.com.tr üzerinden Vestel ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden direk olarak iletişim kurabilirsiniz. Vestel Whatsapp numarası (0850) 222 41 23 nolu telefondur.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
HABİP TAŞDEMİR
HABİP TAŞDEMİR · 3 ay önce ★★★★★
Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR

Çok alakalı ve hızlı bir hizmet oldu teşekkür

Patnos Vestel Yetkili Servis | CAVİT ÇAĞLAR için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.