Antalya Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi

 • Firma KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta musteridestek@kvkteknikservis.com
 • İl Antalya
 • İlçe Muratpaşa
 • Son Güncellenme 2021-09-26 00:47:29
 • ETİLER MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI NO:67 B

Antalya Muratpaşa yetkili servisi olarak hizmet veren KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi Asus tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Bilgisayar, Telefon ve Tablet konularında Muratpaşa Asus yetkili servisi destek verebilir. ETİLER MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI NO:67 B adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Asus size gerekli bilgileri iletecektir.

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Antalya servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi firmasına Antalya ilinin Muratpaşa ilçesinde bulunan ETİLER MAHALLESİ ADNAN MENDERES BULVARI NO:67 B adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0850) 222 15 85 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Muratpaşa Asus Yetkili Servis KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Asus tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Muratpaşa Asus Yetkili Servis KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Antalya ili Muratpaşa ilçesinde Etiler Mahallesi Adnan Menderes Bulvari No:67 B adresinde bulunmaktadır. (0850) 222 15 85 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Asus Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Muratpaşa Asus Yetkili Servis KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Antalya Asus Yetkili Servis Listesi
 1. Muratpaşa (1)
 2. Manavgat (1)
Asus Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi
asus.com (0850) 522 27 87

Asus çağrı merkezi telefonu (0850) 522 27 87 dur. Bu telefon numarası ile Asus çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz asus.com üzerinden Asus ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Yusuf.can Yagir
Yusuf.can Yagir · 7 ay önce
Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi

Laptopum yere düştü yeni şairj adaptore ihtiyacim var

esma nur
esma nur · 11 ay önce
Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi

cihazımın adı LAPTOP-93ECFT84 pil sorunu yaşanmakta, şarj aleti çıartıldığında cihaz kapanmakta, pil değişimini ne kadara yapabilirsiniz

Muratpaşa Asus Yetkili Servis | KVK TEKNİK SERVİS antalya şubesi için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.