Giresun Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL

 • Firma GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta ibrahim.sumlu@teklos.com.tr
 • İl Giresun
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2021-09-26 01:22:44
 • HACISİYAM MAH. ATATÜRK BULV. SERCAN APT. NO:69/A GİRESUN

Giresun Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL Xiaomi tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Telefon ve Tablet konularında Merkez Xiaomi yetkili servisi destek verebilir. HACISİYAM MAH. ATATÜRK BULV. SERCAN APT. NO:69/A GİRESUN adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Giresun servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL firmasına Giresun ilinin Merkez ilçesinde bulunan HACISİYAM MAH. ATATÜRK BULV. SERCAN APT. NO:69/A GİRESUN adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0850) 200 28 88 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Xiaomi Yetkili Servis GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Xiaomi tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Xiaomi Yetkili Servis GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Giresun ili Merkez ilçesinde Hacisiyam Mah. Atatürk Bulv. Sercan Apt. No:69A adresinde bulunmaktadır. (0850) 200 28 88 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Xiaomi Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Xiaomi Yetkili Servis GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Giresun Xiaomi Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (1)
Xiaomi Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
mi.com (0800) 621 22 26 xiaomi@doramobile.com

Xiaomi çağrı merkezi telefonu (0800) 621 22 26 dur. Bu telefon numarası ile Xiaomi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz mi.com üzerinden Xiaomi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Ülker Ömeroğlu
Ülker Ömeroğlu · 1 ay önce
Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL

Merhaba Xiaomi şarjlı trouver power ll şarjlı elektrik süpürgesi batarya sorunum var batarya temin etmek istiyorum

Merkez Xiaomi Yetkili Servis | GİRESUN KOPİSAN - MEHMET KOKAL için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.