Kastamonu Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK

 • Firma YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta 28000415@servisvestel.com
 • İl Kastamonu
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2021-09-26 01:02:56
 • HEPKEBİRLER MAH. KÖMÜR PAZARI sk4/F HUZUR APT ALTI

Kastamonu Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK Vestel tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyaz Eşya, Ankastre, Elektronik, Klima, Küçük Ev Aletleri ve Su Arıtma konularında Merkez Vestel yetkili servisi destek verebilir. HEPKEBİRLER MAH. KÖMÜR PAZARI sk4/F HUZUR APT ALTI adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kastamonu servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK firmasına Kastamonu ilinin Merkez ilçesinde bulunan HEPKEBİRLER MAH. KÖMÜR PAZARI sk4/F HUZUR APT ALTI adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0366) 214 37 27 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Vestel Yetkili Servis YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Vestel tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Vestel Yetkili Servis YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Kastamonu ili Merkez ilçesinde Hepkebirler Mah. Kömür Pazari Sk4F Huzur Apt Alti adresinde bulunmaktadır. (0366) 214 37 27 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Vestel Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Vestel Yetkili Servis YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Kastamonu Vestel Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (3)
 2. Vestel Yetkili Servis | YÜCEL ÖZDEMİR
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Kastamonu
 3. Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Kastamonu
 4. Cide (1)
 5. Tosya (1)
 6. Tosya Vestel Yetkili Servis | SONGÜL KADER
  ☆☆☆☆☆ · Tosya / Kastamonu
Vestel Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi WhatsApp
vestel.com.tr (0850) 222 41 23 (0850) 222 41 23

Vestel çağrı merkezi telefonu (0850) 222 41 23 dur. Bu telefon numarası ile Vestel çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz vestel.com.tr üzerinden Vestel ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden direk olarak iletişim kurabilirsiniz. Vestel Whatsapp numarası (0850) 222 41 23 nolu telefondur.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Merkez Vestel Yetkili Servis | YILMAZ SAHİN BUZ TEKNİK için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.