Aksaray Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA

 • Firma SAHA SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT EĞİTİM HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta 28001996@servisvestel.com
 • İl Aksaray
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2021-09-26 05:16:30
 • 901 SOK. NO:15 PAMUCAK MAH.

Aksaray Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren SAHA SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT EĞİTİM HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ Vestel tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Beyaz Eşya, Ankastre, Elektronik, Klima, Küçük Ev Aletleri ve Su Arıtma konularında Merkez Vestel yetkili servisi destek verebilir. 901 SOK. NO:15 PAMUCAK MAH. adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA firmasından servis randevusu almak için buraya tıklayarak randevu oluşturabilirsiniz. Randevunuz oluştuktan sonra Vestel size gerekli bilgileri iletecektir.

Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Aksaray servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA firmasına Aksaray ilinin Merkez ilçesinde bulunan 901 SOK. NO:15 PAMUCAK MAH. adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0382) 215 22 12 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Vestel Yetkili Servis SAHA firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Vestel tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Vestel Yetkili Servis SAHA tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Aksaray ili Merkez ilçesinde 901 Sok. No:15 Pamucak Mah. adresinde bulunmaktadır. (0382) 215 22 12 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Vestel Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Vestel Yetkili Servis SAHA arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise SAHA SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT EĞİTİM HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak SAHA SERVİS HİZMETLERİ İNŞAAT EĞİTİM HAYVANCILIK TURİZM SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Aksaray Vestel Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (1)
 2. Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Aksaray
Vestel Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi WhatsApp
vestel.com.tr (0850) 222 41 23 (0850) 222 41 23

Vestel çağrı merkezi telefonu (0850) 222 41 23 dur. Bu telefon numarası ile Vestel çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz vestel.com.tr üzerinden Vestel ürünlerini inceleyebilirsiniz. Ayrıca Whatsapp üzerinden direk olarak iletişim kurabilirsiniz. Vestel Whatsapp numarası (0850) 222 41 23 nolu telefondur.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Merkez Vestel Yetkili Servis | SAHA için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.