Aksaray Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma)

 • Firma ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma)
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta mesutelma68@gmail.com
 • İl Aksaray
 • İlçe Merkez
 • Son Güncellenme 2023-12-17 15:49:02
 • Büyük Bölcek mah. Şair Kuddusi cad. 9/A Merkez AKSARAY

Aksaray Merkez yetkili servisi olarak hizmet veren ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) Daikin tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Klima ve Kombi konularında Merkez Daikin yetkili servisi destek verebilir. Büyük Bölcek mah. Şair Kuddusi cad. 9/A Merkez AKSARAY adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) bilgisi en son 2023-12-17 tarihinde güncellenmiştir.

Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) Hakkında Genel Bilgiler

Daikin & Airfel Yetkili Servis ELTEK Isıtma Soğutma

Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Aksaray servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) firmasına Aksaray ilinin Merkez ilçesinde bulunan Büyük Bölcek mah. Şair Kuddusi cad. 9/A Merkez AKSARAY adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0537) 597 94 66 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Merkez Daikin Yetkili Servis ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Daikin tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Merkez Daikin Yetkili Servis ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Aksaray ili Merkez ilçesinde Büyük Bölcek Mah. Şair Kuddusi Cad. 9A adresinde bulunmaktadır. (0537) 597 94 66 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Daikin Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Merkez Daikin Yetkili Servis ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Aksaray Daikin Yetkili Servis Listesi
 1. Merkez (3)
 2. Merkez Daikin Yetkili Servis | STE PLASTİK GERİ DÖN.
  ☆☆☆☆☆ · Merkez / Aksaray
 3. Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma)
  ★★★★★ · Merkez / Aksaray
  Daikin & Airfel Yetkili Servis ELTEK Isıtma Soğutma
Daikin Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
daikin.com.tr 444 99 90 info@daikin.com.tr

Daikin çağrı merkezi telefonu 444 99 90 dur. Bu telefon numarası ile Daikin çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz daikin.com.tr üzerinden Daikin ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Merkez Daikin Yetkili Servis | ELTEK Isıtma Soğutma (Mesut Elma) için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.