Kayseri Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL

 • Firma ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta ithalat@doraas.com
 • İl Kayseri
 • İlçe Melikgazi
 • Son Güncellenme 2023-08-06 11:07:28
 • HUNAT MAHALLESİ ZENNECİ SOK. NO: 27 F/- MELİKGAZİ/KAYSERİ / MELİKGAZİ

Kayseri Melikgazi yetkili servisi olarak hizmet veren ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL Xiaomi tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

Telefon ve Tablet konularında Melikgazi Xiaomi yetkili servisi destek verebilir. HUNAT MAHALLESİ ZENNECİ SOK. NO: 27 F/- MELİKGAZİ/KAYSERİ / MELİKGAZİ adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL bilgisi en son 2023-08-06 tarihinde güncellenmiştir.

Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. Kayseri servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL firmasına Kayseri ilinin Melikgazi ilçesinde bulunan HUNAT MAHALLESİ ZENNECİ SOK. NO: 27 F/- MELİKGAZİ/KAYSERİ / MELİKGAZİ adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0352) 231 11 61 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Xiaomi tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
Kayseri ili Melikgazi ilçesinde Hunat Mahallesi Zenneci Sok. No: 27 F- adresinde bulunmaktadır. (0352) 231 11 61 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Xiaomi Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer Kayseri Xiaomi Yetkili Servis Listesi
 1. Melikgazi (5)
 2. Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | UĞUR YILMAZ
  ☆☆☆☆☆ · Melikgazi / Kayseri
 3. Kocasinan (2)
Xiaomi Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
mi.com (0800) 621 22 26 xiaomi@doramobile.com

Xiaomi çağrı merkezi telefonu (0800) 621 22 26 dur. Bu telefon numarası ile Xiaomi çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz mi.com üzerinden Xiaomi ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Kadir AVŞAR
Kadir AVŞAR · 1 ay önce
Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL

Ev tipi güvenlik kamerası aldim güncelleme gelirken fişten çıkarıldı sonra tekrar kayit kismina girmiyor bunu tamir yapabilirmisiniz

Ali Alay
Ali Alay · 6 ay önce
Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL

Xiaomi enchen hummingbird traş bıçağı varmı

Melikgazi Xiaomi Yetkili Servis | ÖTS ELEKTRONİK-HAZİM ÖZAL için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.