İzmir Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.

 • Firma Zafer Büro Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
 • Telefon
  Loading...
  Güncel Telefon numarasını alınıyor saniye kaldı..
 • E-posta info@zaferburo.com.tr
 • İl İzmir
 • İlçe Bornova
 • Son Güncellenme 2021-09-26 01:21:50
 • Tuna Mh. Sanat Cd. No: 17 Selçuklu İş Merkezi Kat: 3 D:301 Çamdibi Bornova İzmir

İzmir Bornova yetkili servisi olarak hizmet veren Zafer Büro Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Canon tarafından yetkilendirilmiştir. Hemen yukarıdaki telefondan iletişime geçip probleminizi çözüme kavuşturabilirsiniz.

konularında Bornova Canon yetkili servisi destek verebilir. Tuna Mh. Sanat Cd. No: 17 Selçuklu İş Merkezi Kat: 3 D:301 Çamdibi Bornova İzmir adresinde bulunmaktadır. Aşağıda bulunan haritadan yol tarifi alabilir veya çalışma saatlerini öğrenebilirsiniz.

Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak. bilgisi en son 2021-09-26 tarihinde güncellenmiştir.

Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak. Çalışma Saatleri

Hafta içi: 09:30 - 18:00
Hafta sonu: Belirtilmemiş
Öğlen arası: 12:30 - 13:30

Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak. hafta içi 09:30'ta açılır. Servisin kapanış saati olan akşam 18:00'e kadar hizmet verilmektedir. İzmir servisi 12:30 - 13:30 arasında yemek molası vermektedir ve bu saatler arasında telefonlara cevap alamayabilirsiniz. Cumartesi Çalışmıyor ve Pazar Çalışmıyor.

Yetkili Servis Haritası ve Ulaşım Bilgileri

Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak. firmasına İzmir ilinin Bornova ilçesinde bulunan Tuna Mh. Sanat Cd. No: 17 Selçuklu İş Merkezi Kat: 3 D:301 Çamdibi Bornova İzmir adresinden ulaşabilirsiniz.

Adres tarifi ve sorularınız için (0232) 445 47 98 nolu telefon üzerinden ulaşabilirsiniz.

İlk olarak Bornova Canon Yetkili Servis Zafer Büro Mak. firmasına ulaşın. Arızanızın nasıl tespit edilebileceği konusunda size bilgilendirme yapılacak. Genel olarak arıza tespiti için yetkili servise ürünü ulaştırmanız gerekmektedir. Ürün ulaştıktan sonra Canon tarafından sorun tespit edilip size yapım ücreti veya garanti kapsamında yapılacak işlemleri bildireceklerdir. Onayınızın ardından sorunu çözüp size Bornova Canon Yetkili Servis Zafer Büro Mak. tekrar ulaşarak ürünü teslim almaya gelmenizi talep edeceklerdir.
İzmir ili Bornova ilçesinde Tuna Mh. Sanat Cd. No: 17 Selçuklu İş Merkezi Kat: 3 D:301 Çamdibi adresinde bulunmaktadır. (0232) 445 47 98 nolu telefondan ulaşarak bulunduğunuz konumdan adres tarifi veya sorununuz hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.
Canon Servis ücreti almak istediğiniz hizmete veya arızaya göre değişiklik göstermektedir. Sitemizde bulunan servis ücretleri bölümünden arızanızı seçerek fiyatı öğrenebilirsiniz. Net ücreti Bornova Canon Yetkili Servis Zafer Büro Mak. arıza tespitinden sonra net olarak bildirecektir.
Onarımın ardından arıza tekrar ederse firmaya tekrar ulaşıp durumu bildirmeniz gerekir. Gerekli kontrollerin ardından aynı arıza ise Zafer Büro Mak. San. Tic. Ltd. Şti. firması onarımı ücretsiz olarak gerçekleştirecektir. Bu işlem parça değişimi gerekiyorsa beklenmesi gerekebilir.
Arıza tespitinden sonra net olarak Zafer Büro Mak. San. Tic. Ltd. Şti. firması size bildirecektir. İnceleme tamamlandığında ne kadar süre içerisinde onarılacağının haberin verilecektir.
Diğer İzmir Canon Yetkili Servis Listesi
 1. Bornova (4)
 2. Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.
  ☆☆☆☆☆ · Bornova / İzmir
 3. Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.
  ☆☆☆☆☆ · Bornova / İzmir
 4. Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.
  ☆☆☆☆☆ · Bornova / İzmir
 5. Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.
  ☆☆☆☆☆ · Bornova / İzmir
 6. Bayraklı (2)
Canon Hakkında Genel Bilgi
Websitesi Çağrı Merkezi E-posta
canon.com.tr (0312) 473 51 51 musterimemnuniyeti@canon.com.tr

Canon çağrı merkezi telefonu (0312) 473 51 51 dur. Bu telefon numarası ile Canon çağrı merkezini arayabilirsiniz. Dilerseniz canon.com.tr üzerinden Canon ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Yetkili Servis Öneri, Şikayet ve Yorumları
Muammer KOÇAK
Muammer KOÇAK · 10 ay önce
Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak.

CANON E204 PIXMA YAZICI 5B00 HATASI VERİYOR KENDİM DÜZELTEBİLİRMİYİM VEYA SERVİSE GETİRSEM ÜCRETİ NE KADAR VEYA KENDİ SERVİSİNİZ VARMI GELİP ALACAK YER ATAŞEHİR MAH ÇİĞLİ İZMİR 0-532-7799781 MUAMMER KOÇAK

Bornova Canon Yetkili Servis | Zafer Büro Mak. için Yorum yapın

Kurumla ilgili görüş, eleştiri veya teşekkür mesajlarınızı mesaj kutusuna yazabilirsiniz. Yorumunuz, adınız ve profil fotoğrafınız ile tüm ziyaretçilere açık olarak yayınlanacaktır.

İş başvurusu, randevu talebi, resmi şikayet vb. Özel mesajlarınız için lütfen kurumun internet sitesini kullanınız.